Interviste - Blogger Cheap & Chic


Emri: Makbule

Mosha: 19 vjece


Me cfare merresh ne jete:
Unë jam një studente e shkollës së mesme dhe vitin e ardhshëm do të doja  regjistrohme ne universitet per te studjuar shkenca politike.

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende?
Blu dhe gri 


Kush eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot?
Essence soft natural concelear dhe Venus 24 hours acqua formula cream


Cfare eshte embelsira jote e preferuar? 
Millefoglie, nje emelsire italiane


Cfare kenge gjenim tani tek mp3 jot?
Fashion-Lady Gaga dhe shume te tjera

Me ke VIP je ne dashuri ne kete moment?
Robert Pattinson


Si do e e pershkruaje veten me 1 fjale?
E thjeshtë, rrobat e përditshme të veshura me stilin tim personal

Kush eshte filmi i fundit qe ke pare?
"Water for elephants"

Stilisti i preferuar?
Giorgio Armani , Laura Biagiotti, Valentino
Ku i merr informacionet mbi moden?
Internet ,revista,blog
Ke ke si Style Icon?

Kim Kardashian , Dulce Candy, Kourtney Kardashian, Olivia Palermo 

Pse vendose te hapesh nje blog ?

Moda me ka interesuar gjithmone dhe nje blog mode eshte nje hap i pare per tju afruar me shume asaj bote.  Gjithmone kame lexuar blogger te tjere dhe vendosa te hap nje edhe une per të treguar se nuk ka nevojë që të blejmë rroba të shtrenjta per te qene te veshur mire

Mund te gjeni Cheap & Chic tek adresa
 http://thechicandcheapblog.blogspot.com/Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More