PITTI UOMO ne Firenze

Hapen sfilatat e koleksioneve per meshkuj Pranvere Vere 2012 ne Firenze me Pitti Immagine.  Pitti Immagine eshte nje nga evenimentet me te famshme ne bote qe mbahet 2 here ne vit ne Firenze. Eshte nje organizim i rendsishem sidomos per koleksionet per meshkuj. Bashke me sfilatat e ndryshme njrez nga tere bota e modes mblidhen per te pare ekspoziten e trendeve dhe materialeve per sezonin qe vjen.

Ketu disa foto nga StreetFSN.com ne rruget e Firences gjate Pitti Uomo 15-18 Qershor 2011

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More