Trend 2011 - Pantallonat me ngjyra


Trend 2011 - Pantallonat me ngjyra 

Nuk mund ti shmangemi dot sepse pranvera dhe vera 2011 do mbahen mend per ylberin e ngjyrave qe na ofron tek cdo veshje, aksesor ose make-up. Pantallonat me ngjyra jane te domosdoshme kete vere. Cdo ngjyre eshte e pranueshme, mjafton te jete sa me e ndezur aq me mire. Deri tani kemi pare me shume portokallin dhe te verdhen, ngjyra qe sdo kishim menduar kurre se do i gjenim edhe tek jeans-et nje dite.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More