Trend 2011 - Te gjithe veshin kepucet Valentino Pranvere Vere 2011

Kepucet me te veshura te pranveres 2011 mund te themi se jane kepucet e koleksionit Pranvere Vere 2011 nga Valentino.  Me cmimin nga €600 deri ne €800 jo te gjithe mund t'ja lejojme vetes nje shpenzim te tille. Por nuk eshte dashur shume kohe dhe Zara (kopjuesi me i paftyre ne historine e modes) ka hedhur ne treg modelin e frymezuar nga keto kepuce.

Valentino Kepuce 2011

Nje version nga zara

Versioni i bere nga Zara


Anna Dello Russo

Blake Lively in Interview magazine


Dree Hemingway


Giovanna Battaglia

Karolina Kurkova

Valentino
Studded calf hair kitten-heel sandals
€803.15 from Net-a-Porter

Hanne Gaby Odiele


Anna Dello Russo

Giovanna Battaglia

Alexa Chung
Caroline Sieber

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More