Trend 2011 - Te frymezuar nga Frutat

Kete vere pervec lengjeve te frutave qe pime nga etja qe na sjell vapa, duhet te shtojme disa veshje me fruta edhe ne look-un tone. Bananet si tek Prada Pranvere vere 2011, limona e portokalle si tek Stella McCarney Pravere Vere 2011. Dhe jo vetem veshje, por edhe aksesore si unaza, varse, canta dhe kepuce. Nuk eshte e nevojshme qe te bleni Prada, edhe dyqanet si Mango, Zara dhe Tops Shop kane marre frymezim nga sfilatat.
Prada Spring/Summer 2011 banana close-upCharlotte Olympia's Spring/Summer 2011 Banana clutch

Topshop
Large Plastic Cherry Studs
£7.50 from Topshop.com

Anna Dello Russo me kepucet  YSL  2003 

ASOS Handmade Banana Brooch
£6.00 from ASOS.com

Stella McCartney Spring/Summer 2011

Charlotte Olympia
Suede & leather fruit covered pumps
€1014 from Luisaviaroma.com

Prada Spring/Summer 2011Topshop bluze me banane

£16.00 from Topshop.comRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More