Moda ne 1984. Editorial nga Vogue Paris


Duke pare kete editorial te vjen deshira te shkosh ne kerkim te dyqaneve Vintage per te gjetur dicka nga Yves Saint Laurent, Dior dhe Chanel 1984.  Moda vjen dhe shkon nder vite , por Haute Couture mbetet e njejte, plot sharm dhe klas.

Vogue Paris 1984
Titulli La Dolce Nuit
Fotograf: Patrick Demarchelier
Modele: Joan Severance













Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More