Tirana ka lulezuar


Tirana ka lulezuar
Jo vetem natyra por edhe veshjet pasqyrojne pranveren. Busena, Lea, Barbara dhe Jona kane secila nga nje detaj me lule. Ky trend nuk ka nevoje per shume fjale sepse gjendet ne cdo vit. Nga sfilatat ne vecanti ishin lulet gjigante te Marc Jacobs te aplikuara mbi fustane, rripa edhe kepuce, lulet ne fustanet e linjes D&G, Miu Miu etj. Keshtu qe mos kini frike te ekzagjeroni me lulet kete vere.

Flower Power Pranvere Vere 2011
Sfilatat

 D & G: Spring 2011

 

MARC JACOBS
Lulet ne Street Style
whatwearewearing

mashstreet.tumblr

redlipstickbyrenata

stylecheckme

mashstreet.tumblr

chictopia.

fashionising

haneli

whatwearewearing

haneli

whatwearewearing

keepthebeat.mango


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More