Style Stalker -Ninna

Photobucket

Ninna thote se deshiron te bej nje blog se shpejti, dhe duke i pare stilin ne tek AFB themi se ajo duhet te nxihtoje. Nderkohe njiheni me mire ndermjet kesaj interviste.

UPDATE: Ninna tani ka nje blog, ndiqeni tek ninnascrapbook.blogspot.com


EMRI Ninna

Mosha.
19

Me cfare merresh ne jete?
Sapo kam perfunduar shkollen e mesme te Arteve dhe mendoj te vazhdoj studimet per Arkitekture. Ne kohen e lire merrem me vizatim qe me ndihmon per inspirim,gjithashtu lexoj libra,revista dhe gjdo gje tjeter qe me bie ne dore,por kursesi duke mos len anash edhe passionin tim qe e kam per moden. Qe nje kohe te gjate kam menduar qe te hap nje blog, dhe per nje kohe te shkurter do ta hap ...

Cilat jane ngjyrat qe gjenden ne gardaroben tende?
 Jam vajze te ciles i pelqen te luaj me tendenca apo trende te ndryshme duke i kombinuar me veshje vintage.Kete e beje sepse gjdo sezon ka ndonje ngjyre apo detaj qe bie ne dashuri me te.Kete vere jam nje fan i madhe i ngjyrave te qelta si Pink dhe Orange. Mire po ne garderoben time nuk mungon kur ngjyra e bardhe , qe per mua eshte gjithmon zgjedhja e duhur per ''Fashion emergency''.

Cili eshte produkti i bukurise pa te cilin nuk do jetoje dot?
Te zgjedhesh nje produkt bukurie eshte si te me pyesesh se cilat jan takat e mija te preferuara!Por nese do me duhej te zgjidhja, do te ishte ndermjet mascara dhe blusher.Edhe nese nuk kam kohe te beje nje grim te plot mascara dhe blusher menjehere me jep një nxitje të bukurisë që ndryshon ngjyrën e ditës sime!

Cfare eshte embelsira jote e preferuar? 
Tortë me Qokollatë .

Cfare kenge do gjenim tani tek mp3 jot?
Jason Mraz -Geek In The Pink (live)

Cili eshte vendi i preferuar ne Tirane? 
Me pelqen te jem ne kontakt te vazhdueshem me natyren,prandaj vendi i preferuar mbetet Parku i Qytetit.

Me cilin VIP je ne dashuri ne kete moment?
Hmm John Mayer.

Si do e pershkruaje veten me nje fjale?
Romantike ..

Cili eshte filmi i fundit qe ke pare? 
The strings attached !

Stilisti i preferuar? 
Alber Elbaz per Lanvin.

Ku i merr informacionet mbi moden? 
Street style blogs, Revista te ndryshme dhe gjethqka Online.

Ke ke si Style Icon? 
Alexa ChungPhotobucket
Photobucket
Photobucket

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More