Street Style nga Modelet - Ginta Lapina

Modelja nga Letonia Ginta Lapina eshte rradhitur ne vendin e 29 ne listen e top 50 modeleve me te famshme te ketyre viteve. Eshte testimonial e linjes Marc By Marc Jacobs.  Pervecse Marc Jacobs e gjejme ne reklamat e Derek Lam , DKNY , Galliano, Miu Miu , Uniqlo , Uniqlo Jeans , Victoria's Secret , Yves Saint Laurent 'Touche Eclat' concealer , Sportmax ,Topshop , Yves Saint Laurent 'Rouge Pur' cosmetics. 


Edhe ne street-style na jep sodisfaksion edhe pse nuk guxon shume dhe e gjejme gati gjithmone me jeans.

--

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More