Street Style nga Modelet - Abbey Lee Kershaw

Modelja Australiane Abbey Lee Kershaw eshte unike ne street style. Normalisht e di shume mire qe fotografet jane jashte sfilatave dhe vishet posacerisht ata. Ndryshe nuk shpjegihet pse ndonjehere e gjejme me nje fustan mbremjeje ne mes te dites, por te shoqeruar me kepuce sportive. Ka 9 tatuazhe dhe eshte shoqe me Daisy Lowe, Karlie Kloss, Cat McNeil, Freja Beha Erichsen, Karmen Pedaru and Jonatan Frenk. 
E gjejme ne fushata publicitare per : D&G me Mario Testino; 08: CK Jeans me Steven Meisel, Express mePeter Lindbergh, Gucci me Inez and Vinoodh. Mund te vendoset ne listen e top 20 modeleve me me shume kopertina te viteve te fundit.


--

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More