Nje dite e re per Emma Watson ne Vogue US Korrik 2011

Emma Watson ne kopertinen e Vogue US per muajin Korrik 2011 e fotografuar nga Mario Testino. 

Nderkohe qe akoma presim qe Emma te beje nje film te ri mundesisht ne nje rol me impenjues se sa nje magjistare me shkop ne dore dhe me floket pa krehur, ate e gjejme neper reklama dhe neper revista pothuajse cdo muaj. Edhe pse akoma nuk e kemi pare vleren e kesaj aktoreje mund te themi qe Anna Wintour eshte totalisht e dhene pas aktoreve te reja, duke i dhene kopertinen Emma-s dhe kujtojme qe Blake Lively eshte shfaqur ne 2 kopertina Vogue dhe perfundoi ne listen e "best dressed" per 2010. 

Personalisht nuk kam shume simpati per Emma-n, kjo nga fakti qe nuk jam fan i Harry Potter (jam e vetmja me duket). Akoma me pak simpati kam per kopertinat e Vogue America ku eshte harruar se modelet jane yjet qe te gjithe duam ne kopertinat e Vogue dhe jo aktoret.  Nga ana tjeter smund te themi asgje per veshjet qe jane fantastike. Ndoshta perdorimi i aktoreve dhe kengetareve ka nje ane pozitive. Tregon qe nuk duhet nje trup prej modeleje per te veshur edhe disa design ekstreme si fustani me paillette nga Prada Vjeshte Dimer 2011.
Fustani Prada Vjeshte Dimer 2011
Fustani Prada Vjeshte Dimer 2011
bluza Tom Ford, fundi Undercover , canta Louis Vuitton 
Fustani Aquilano Rimondi 
Fustani Dolce & Gabbana
Fustani Calvin Klein Collection, Kepucet Miu Miu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Share

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More